Гей-парад: яке ваше ставлення?

Весь день зустрічаю в соцмережах та новинах інформацію про даний парад в Україні… цікаво, а яке ваше відношення? Напевне, наша країна ще не доросла до такої «свободи слова» й, на мою думку, краще б не доростала… Як каже один мій знайомий: «Робіть собі все, що вважаєте правильним, але навіщо привселюдно таке виставляти?»

42 коментарі

Святослав Вишинський
Це свобода не слова.
Инна Бучинская
того написала в рядках… цензура ж)
Олексій Пономаренко
Негативне ставлення, це якщо без матів.
Подобається людям товктися у дупу, товчіться хоч зранку до вечора, але діти не мають то бачити і брати приклад з подібних.
Вадим Міський
Шановна, Ви трохи перевернули інформацію. Як повідомляють ЗМІ (зокрема, я читав на Обозі: kiyany.obozrevatel.com/politics/41972-marsh-ravenstva-vzglyad-iznutri.htm), «Марш рівності» в Києві пройшов, його відвідали представники посольств та дипмісій, багато журналістів та мер Мюнхена, міста-побратима Києва.
«Таке», як на Вашій фотогорафії, ньому ніхто не «виставляв». То була звичайна правозахисна хода, яких відбуваються десятки із інших приводів.
Як на мене, поки Ви будете шукати «пікантні» фото в гуглі і лякати ними читачів свого блогу — то Вам і буде страшно від «такої свободи слова». Мені не страшно — хай собі ходять з плакатами, на здоров'я.
Трохи треба вже розкривати очі, а не досі боятися «пропаганди гомосексуалізму дітям», «довгих рук госдепа» та інших породжень кремлівських інформаційних кампаній.
Олексій Пономаренко
Вадиме, ти відповів як зацікавлена сторона.
Так ось я тобі скажу, маршируй у своїй спальні, а в мене очі відкриті, і пропаганди підрастії я не допущу, принаймні у своєму місті.
Вадим Міський
Олексію, я відповів як людина, котра читає не лише жовту пресу і подорожує не лише Україною.
З таким же успіхом, Ви можете боятися будь-чого і забороняти будь-що в своїй спальні. Нічого особистого ;)

Спочатку за Ваше хамство про «зацікавлену сторону» подумав дати Вам в лоба. Але, Ваш рівень дискусії показує, шо нічому Ви з того не навчитесь, нажаль… Тому хаміть, скільки Вам влізе.
Святослав Вишинський
Без особистого: але у твоїй відповіді відчувається негативне ставлення до гомосексуальної орієнтації, якщо підозра в ній сприймається як «хамство». «Хамством» це може вважати тільки та особа, яка розуміє гомосексуалізм як щось дискредитуюче і негативне.
Олексій Пономаренко
Про лоба поржав, готовий зустрітись, «поспілкуватись», якщо бажання буде.
А рівень дискусії, відповідний до мого ставлення до цього явища. І да, я не соромлюсь жопу назвати жопою, а не завуальовувати це у мєгакультурні вислови і довгі речення.
Георгій Боднараш
Але так і треба було очікувати, що люди з мухи зроблять слона...http://www.pravda.com.ua/news/2013/05/25/6990703/
Захар Подкидишев
Вадим, по поводу дать кому то в лоб — это звучит смешно. Но если вы такой воинственный, то представим себе картинку в стиле Леся Подеревяського:
Стадіон «Букавіна». 16 штук бєснующіхся зрітелей які лузгають сємкі і ждуть мардабоя. Посередині поля баксёрский ринг.
Рінг-анонсер Максім Пансєг: Лєді, джєльтєнмєни і ріскнувшиє сюда прійті талєрасти. В галубой угол рінга я прилашаю Вадіма «Лапачку» Міську.
Врубається цвєтомузіка. І под звукі пєстні «Галубая луна» в рінг, обмотаний якимось гібридним румуно-америкоським прапором входіт Вадім «Лапочка» Міська. За нім ідьот его трєнєр Джорджул Боднарашул.
Світло гасне.
Максім Пансєг: Пані та панове, до нормального куту рингу я запрошую Алєксіса «Шмасер» Панамарєнка.
Стадіон всатає та аплодує. Лише одна трибуна, оточена трьома кільцями Бєркуту, на якій сидять толєрасти, шось тіпа гнєвно бухтить.
Звукорежисер врубає MANOWAR «Return of the Warlord».
Алєксіс входить у рінг з явним наміром дати комусь у лоба.
Рефері Міколіно Шморгуліні азнакамліваєт байцов с правіламі.
В рінг у красном купалнікє с таблічкой «1 раунд» вилазить Вікусянчік.
Байци расходятся по углам. Іх падзиваєт рефєрі.
Рєфєрі: Бокс.
Пєрвий раунд начался...)))

P.S. Букмєрська кантора «PodkidonskyMoney» прінімаєт ставкі на бой))))
Вадим Міський
Захар, я даже лайкнул ваше творчество, за то что хоть раз не упомянули Службу внешней информации Румынии.
Однако, не дождетесь. Как я уже написал, «дать в лоб» не возымеет ровным счетом никакого эффекта. Поэтому, наслаждайтесь троллингом, что вам еще остается…
Георгій Боднараш
Так Вадиме)) Я так розумію, що він вже залишився без гонорарів від СБУ за те, що не згадав про Службу Зовнішньої Інформації Румунії. Але хто зна, може на Букінфо запостить якусь статейку під сімшнимм румунським псевдонімом… Куди ще своє «творчевство» подати...)))
Олексій Пономаренко
Гріша і Вадім, ви так мило спілкуєтесь, прям любо-дорого глянуть, прям няшки))))))
До речі, Георгій, чому у статтях про Мотокрос ні слова о румунських чи натуралізованих спортсменах, які прийняли румунську віру посрєдством другого паспорту і регіональної мови?
Георгій Боднараш
Я залишаю це на совість тих, які хочуть робити мені безкоштовний піар)))))) Це мені так на руку)) а ви пахаете на мене безкоштовно)
Олексій Пономаренко
Ох уж мені ці сучасні діти. Нє шоб на КВНах рости, вони на Пєтросянах зрощені)
Георгій Боднараш
Ну, сучасність є сучасністю, моя бабуся так само до КВН ставиться))))))))))))
Олег Тудан
Ахах, как же ожидаемо заминусовали пост Вадима. Даже для т.н. «блоггеров» этого города, ЛГБТ остается угрозой жизни и безопасности (надо думать, своей пятой точки), а СПИД — «болезнью проституток и наркоманов» (с)
Святослав Вишинський
Медіа-віруси становлять не меншу суспільну загрозу, ніж пропаганда всього іншого. Теми не завжди принципові.
Михайло Шморгун
таке свято, а ви лаєтесь…
Ігор Гамаль
Не варто сліпо наслідувати «захід» у всьому. Дуже часто все «західне», як і гей-паради, сприймають як щось «правильне». Демократія дає можливість жити збоченням, але від того збочення всеодно залишаються збоченнями.
Сергій Янушевський
Ми можемо спостерігати, як творці даного «параду» все ж таки привернули до себе увагу нашого суспільства. Так, з мухи зробили слона, особливо коли дивишся на шеренгу «беркуту». Але і я дозволю собі висловитися на цю тему.
По-перше, не можна обмежувати права людини, тільки тому, що вона не гетеросексуал. Серед таких людей є досить непогані робітники. Або що залишається робити жінкам, коли чоловіки втрачають свої сили, у нас зараз спостерігається ця проблема у промислових районах країни.
По-друге, я є прихильником традиційних цінностей, тому негативно виступаю проти будь-яких публічних проявів цього явища, тобто я за заборону таких «парадів». Що робити батькам, якщо це побачать діти? Держава і так кинула дітей напризволяще, ще гей-парадів їм не вистачає…
Георгій Боднараш
Я повністю підтримую!!! Але я не вважаю, що дівчина побачить на вулицю хлопчика гея, то вона стане геєм))))))))))))
Михайло Шморгун
А я думаю люди просто подуріли і чекають таких тем, щоб один одного пообливати брудом.
Гамнотерапія ( по аналогії з обливанням холодною водою вранці… )
Діонісія Кернична
Як вже сказав пан Олег, негативне ставлення до коментаря Вадима Міського — дуже передбачуване (зважаючи на ставлення переважної більшості вкурсівців до питання гомосексуалізну). АЛЕ жоден із користувачів, хто давав йому відповідь, не зміг заперечити написане (цікаво ж, де пояснення самого автора допису?). Сумно, що дискусія звелась до особистих образ (а ще сумніше від того, що до цих образ вдаються, на перший погляд, представники інтелігенції...)
Вадим Міський
Діонісіє, дайте людям можливість побоятися. Ну не хотять вони читати, що там трапилось насправді.

Всю тенденційність такої реакції можна виразити словами: «Я чернівецький патріот. Я не хочу знати, що відбулося насправді. Я хочу боятися гомосексуалізму і лаяти гей-парад на Вкурсі».
коментар було видалено
Святослав Вишинський
Коментар видалено через порушення Правил «ВКурсі» (нецензурна лексика). Відтворюємо відцензурований варіант:

«Бояться можуть блакитні збоченці. Мені боятися нічого, я просто зневажливо ставлюся до ідей парадів усіляких пєдофілів, пі***асів і феменолісб. Я вкотре наголошую, подобається Вадиму і Боднарашу геї, можливо самі беруть участь, це чисто особисте їхнє питання. Я проти того щоб мої діти бачили цю пєдотусовку на вулицях з парадами.

Олексій Пономаренко
28 травня 2013, 14:11»
Олексій Пономаренко
ой за тих во вибачте, але я все ж таки думаю, що то більш літературне слово. І як в тому анекдоті, геї то різні модельєри, актори, а всі інші якраз ті про кого я говорив)))
Вадим Міський
Панові Олексію просто варто освіжити в пам'яті етичні правила ведення дискусії та піраміду аргументів. Грем переконує, що коли немає аргументів у відповідь, то дискусію з паном Олексієм продовжувати не варто, і я мушу до Грема дослухатись.Дивно, що пан Олексій так переймається, бо я нікого до нього не веду — ані на вулицю, ані в місто, ані будь-куди ще. З другого боку — поведніка пана Олексія не дивна. Схожі спроби «боротьби» описав ще Фрейд. Сучасні психологи називають це «реактивною формацією» — запеклу боротьбу із зовнішніми символами тих почуттів, які людина хоче придушити в собі (як правило реактивна формація супроводжується ще й гіпертрофуванням — як от переживання про «пєдотусовку на вулицях Чернівців перед дітьми». Більше можна почитати отут).
Тобто я не стверджую, що пан Олексій чогось боїться, чи намагається щось приховати за своєю «боротьбою». Це стверджує Фрейд і вся сучасна психологія. От хай пан Олексій доводить свою точку зору їм, раз йому так подобається сперечатись на цю тему.

З іншого боку, за толерантністю можуть аналогічно можуть стояти прояви нетерпимості, і Святослав вище мені це наочно продемонстрував на моєму коментареві. Дякую Святе, тут є над чим подумати.

Сьогодні знайшов в стрічці новин на ФБ фото ще й з релігійної анти-маніфестації в Києві. Очевидно, ці сумні люди також бояться.

Фотограф — Анна Грабарська.

Звертаю Вашу увагу, що в коментарі наведені тільки наукові факти та фотофакти. Якщо вирішили класти мінус — будьте відвертим і зазначте, що саме Вам не сподобалось: піраміда Грема, психологія чи люди з київського пікету.
Святослав Вишинський
Чого бояться політичні лідери та громадські активісти, які влаштовують матчі «проти расизму» і мітинги «проти фашизму»? Будь-яку конструктивну позицію можна списати на «фобію» і «сумних людей» на чорно-білих фотографіях.
Вадим Міський
Святославе, мітинги проти фашизму влаштовує Партія Регіонів, яка керується політичною доцільністю, а не внутрішніми переконаннями — тому під «фобію» не підпадає. (Хоча, у вільній інтерпритації, це наводить на роздуми, чому з усіх можливих тем вибрали саме антифашзм — чи не тому, що це спроба втекти від своєї практики узурпації влади?)
Матчі коментувати не беруся, футбол є футбол, імхо.
Олексій Пономаренко
Багато лытер, не осилив))) І вродє розумію що пропускаю лекцію юнца по моєму естетичному вихованню, але в той же час читати ці брєдні не в силах) Але дякую за якісь там спроби чомусь мене навчити)))
Олег Грищук
Злив зараховано…
Ігор Гамаль
Перехід на особистості однозначно зайвий.
Діонісія Кернична
«Я не хочу нічого пояснювати. Я хочу тиснути дислайк на коментарях Вадима».

А якщо вже говорити по темі, то, на мою думку, гомосексуалісти дійсно поспішили з парадом. Не готова ще Україна виносити таке на люди.
Святослав Вишинський
Точно підмічено: «виносити на люди». Найбільшою мислимою вульгарністю є виносити інтимні речі на люди. І орієнтація тут ні до чого. Хтось робить політику з любові.
Георгій Боднараш
Я взагалі вважаю, що не доречний перехід на особистості! Я також маю свою власну думку про багатьох користувачів вкурсі, починаючи Захарем Подкидишевим і закінчуючи Пономаренком. Але досі я ніяк їх не обізвав, хоча слів знайдуться багато. Думаю, що через це Вкурсі просто перетвориться на якусь дуже неприємну річ, щоб не сказати прямим текстом, і адекватні люди звідси підуть, залишиться лише бруд… І відімре вкурсі, так і не відродившись…
Святослав Вишинський
Від особистих оцінок ніхто не застрахований ніде, в жодній точці Інтернету і реального простору. Здається, «ВКурсі» — поки що єдиний ресурс, де такі оцінки ставлять у якісь рамки. Але межі цензури не безмежні — у кінцевому рахунку, образливим можна суб'єктивно визнати будь-який коментар, з яким хтось колись не погодиться. Втім, пропоную адміністрації сайту поміркувати над цією темою і визначити для себе рамки, за які не слід дозволяти переходити користувачам.
Олексій Пономаренко
Джорджіо, я згідний, перехід на особистості не доречний, але ми тут у каментах трохи у різних ситуаціях. Ви представляєте зацікавлену сторону, тому і об"єктивності у ваших коментарях не багато.
І якщо ви вважаєте брудом те, що я вас назвав зацікавленим правила не дозволяють застосувати іне слово) чи те, що мені не подобаються ваші румунофільські пости, то я скажу вам, що ви ще бруду не бачили.
Якось я йшов з Вкурсі, стало якось нуднувато. Були пости від певних людей і дружні крики браво. А де хардкор? Зараз поки що мені весело, і троха розшевелити люд потрібно, інакше заснуть же всі.
коментар було видалено
Максим Пансик
Один із моїх старих знайомих любив повторювати фразу:"Іноді і не серед геїв є справжні пі.араси". Не про тих дискусію ведемо, ой, не про тих…
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте